Definicje

Użytkownik - każdy internauta korzystający za pośrednictwem internetu z katalogu stron "spisstron.pl".
Właściciel – Osoba prywatna Krzysztof Stankowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Spis stron - serwis internetowy działający w danej domenie ujęte jako całość należące do Właściciela
Wpis - zbiór danych opisujących stronę WWW, dostarczonych przez Użytkownika w celu przetwarzania i opublikowania ich w danym Katalogu stron.
Odpowiedzialność Właściciela

Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne utrudnienia czy też niemożność uzyskania dostępu do Katalogów, w szczególności wynikające z przyczyn niezależnych, np. awarii technicznych itp.
Z braku możliwości dokładnej weryfikacji wpisów, Właściciel nie gwarantuje aktualności ani prawdziwości zawartych w nich informacji.
Prywatność Użytkownika

Dane techniczne Użytkownika, takie jak adres IP, adres email itp. są gromadzone wyłącznie w celu opracowania statystyk, analiz itd.
Dokonujący zgłoszenia udziału w Katalogu wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Właściciela swoich danych w celach administracyjnych, marketingowych i statystycznych
Użytkownik akceptuje generowanie i wyświetlanie reklam na szczegółach jego wpisu.
Obowiązek przestrzegania Prawa

Użytkownik zobowiązuje się do korzystania z Katalogu w sposób nienaruszający praw osób trzecich (dóbr osobistych, praw autorskich i innych), dobrych obyczajów ani przepisów Prawa oraz ponosi pełną odpowiedzialność za sposób wykorzystania Katalogu.
Użytkownik uznaje, że całość praw autorskich, wszystkie dane zgromadzone w katalogach oraz pozostałe prawa własności intelektualnej związane z usługami świadczonymi w Katalogu należą do Właściciela i potwierdza, że będzie wykorzystywał udostępnione informacje zgodnie z Prawem.
Wszystkie dane, które Użytkownik przekazuje do katalogów dodając wpis oświadcza, że posiada legalnie i ma prawo nimi dysponować w taki sposób.
Użytkownik oświadcza, że zawartość Witryny WWW dodawanej do danego Katalogu nie narusza powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
Dodanie Wpisu

Użytkownik dodając wpis stara się zapewnić aby opis był unikalny.
Tytuł i opis Witryny WWW w Katalogu nie może zawierać ciągu wyrazów i powtórzeń mających funkcję słów kluczowych. W opisie nie można dodawać linków.
Użytkownik dodając Wpis do danego Katalogu oświadcza, że zna dokładnie treść niniejszego regulaminu i zgadza się z nim całkowicie.
Użytkownik bierze na Siebie całą odpowiedzialność za Wpis i wszystkie konsekwencje jego ewentualnej publikacji.
Dodając Wpis, Użytkownik potwierdza, że jest zainteresowany jego opublikowaniem.
Decyzja w kwestii opublikowania Wpisu należy wyłącznie do Właściciela.
Właściciel ma prawo do wprowadzania dowolnych zmian we Wpisach oraz do usuwania Wpisów w całości lub też w części.
Użytkownik dodając wpis do katalogu oświadcza, że nie będzie w żaden sposób utrudniał swobodnego dysponowania Wpisami.
Wpisy do Katalogów są moderowane i przyjmowane na bieżąco.
Uprawnienia Właściciela

Właściciel zastrzega sobie prawo do zablokowania dostępu do Katalogu wybranym adresom IP, adresom email lub ograniczania dostępu w dowolny inny sposób w uzasadnionych przypadkach.
Witryna WWW w Katalogu powinna wyświetlać się na bieżąco - strony niewyświetlające się przez 10 kolejnych dni będą usuwane z Katalogu,
Obowiązywanie regulaminu

Regulamin obowiązuje każdego Użytkownika, jednak Właściciel ma prawo do tworzenia wyjątków dla wybranych osób, organizacji, firm i instytucji.
Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu w dowolnym czasie i w dowolny sposób.
Niniejszy regulamin obowiązuje aż do chwili publikacji nowszej wersji.


Właściciel serwisu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Data publikacji: 04.05.2015 r.