Zaawansowane
Dodaj Stronę
Cennik

Możesz w łatwy sposób prezentować witrynę na stronie głównej serwisu i na stronach kategorii wyróżniając je niebieską ramką, wyświetlając je zawsze na górze wyników kategorii. Dodatkowo we wpisie promowanych umieścisz wszystkie istone informacje o stronie. Cennik wpisu promowanego o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:


1. Wpis PREMIUM – dzięki wpisowi promowanemu zaprezentujesz opis firmy. Umieścisz w serwisie opis, zdjęcia produktów, dane kontaktowe. Dodatkowo wpis promowany wyświetlany  jest jako wyróżniony poprzez zieloną ramkę na liście firm w wybranej kategorii, wyświetlany zawsze na początku listy wyników z przypisanej kategorii. Wpis promowany jest przez rok z możliwością przedłużenia.

Reklamacje

Aby dodać spis dodaj go za pomocą płatności online (dotpay) lub przelewem bezpośrednim


1. Wpis PREMIUM PLUS – dzięki wpisowi promowanemu zaprezentujesz pełną ofertę firmy. Umieścisz w serwisie opis, produkty, zdjęcia produktów, dane kontaktowe, link do strony. Dodatkowo wpis promowany wyświetlany jest na stronie głównej według rotacyjnych cykli, wyróżniony poprzez zieloną ramkę na liście firm w wybranej kategorii, wyświetlany zawsze na początku listy wyników z przypisanej kategorii. Wpis promowany jest przez rok z możliwością przedłużenia.

Reklamacje

Aby dodać spis dodaj go za pomocą płatności online (dotpay) lub przelewem bezpośrednim

Serwis korzysta również z  usług SMS

 

Regulamin usług SMS znajduje się tutaj: Regulamin usługi

 

 Administracja serwisu: spisstron@spisstron.pl

Właścicielem serwisu jest osoba prywatna - Krzysztof Stankowski

Kontrakt: spisstron@spisstron.pl

Aktualności
Reklama